محل تبلیغات شما

تغذیه از اهمیت زیادی جهت انسان برخوردار است گاهی اوقات تغذیه ناسالم میتواند ضررهای جبران ناپذیری به بدن انسان وارد کند و بارها شاهد بوده ایم که انسانها به علت خوردن خوراکی های ناسالم به مریضی های خیلی سخت دچار شده اند یا حتی به کام مرگ فرو رفته اند یکی از عواملی که میتواند از این خطرات بکاهد آگاه کردن مردم است ، همه کسانی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با مواد خوراکی در ارتباطند وظیفه دارند که اگر میدانند در بعضی امورات خطری جان مردم را تهدید میکند آگاه سازی کرده و به سلامت جامعه کمک کنند

این بار سر صحبت را با آقای سیروس چوپانی کارمند سازمان دامپزشکی باز کرده ایم چون در واقع ایشان حساس ترین شغل را داشته و حرفهای دلسوزانه ایشان میتواند به سلامت همه مردم بخصوص روستانشینان گرامی کمک کند

اکیدا اکیدا خواهشمندم حرفهای ایشان را مطالعه بفرمایید چون مطمئنا کاربردی اساسی در زندگی همه ی ما دارند .

این مصاحبه چند ماه است انجام گرفته ولی بخاطر حساسیت مطلب چند بار توسط چندین نفر از پزشکان و کارشناسان محترم بهداشت محیط و جناب چوپانی بازبینی شده که همینجا لازم میدانم از افراد بزرگواری که صادقانه و دلسوزانه چند بار مطلب را خوانده و نظرات مثمر ثمری ارائه داده اند بی نهایت تشکر میکنم 

ضمن عرض سلام خدمت شما جوان موفق روستای گواز لطفا خودتان را معرفی فرمایید .

من هم خدمت شما و دوستان عزیز بخصوص مردم زادگاه عزیزم روستای گواز سلام عرض می کنم اینجانب سیروس چوپانی فرزند نصرالدین متولد20/05/1361 روستای گواز می باشم

تحصیلات :

دوره ابتدایی روستای گواز-دوره راهنمایی پایگلان- دوره متوسطه وپیش دانشگاهی رشته تجربی کامیاران- دوره دانشگاه آزاد سنندج رشته دامپزشکی ورودی سال۸۲-شروع بکار  سال۸۴ در درمانگاه ومرکز واکسیناسیون شهرمریوان تاآخر سال ۹۳ (درضمن ازسال۹۱ تا ۹۳ موفق به اخذمدرک کارشناسی شدم) -بعد ازقبولی درآزمون استخدامی سال ۹۳ در اداره دامپزشکی مریوان شروع بکار کردم ودرحال حاضر به عنوان کارشناس وبازرس بهداشت عمومی اداره در کشتار گاه دام و بازرسی داخل شهر مشغول بکارم.

چرا این شغل را انتخاب کردید و آیا از شغل خود راضی هستید ؟

راستشو بخواهی بنده ازهمون دوره دبیرستان وبعد ازاینکه رشته تجربی را انتخاب کردم باخواست خدا وعلاقه ای که داشتم بعد از کنکور رشته دامپزشکی را انتخاب کردم وتنها دو دلیل هم داشت ۱- بخاطر علاقه زیاد به حیوانات وسلامت آنها(چونکه واقعا مظلومند )۲- بخاطر سلامتی افراد جامعه(که یکی از مهمترین نقش دامپزشکی واقعا"تضمین سلامت جامعه است)

بله واقعا" از شغلم راضی ام وخداوند بزرگ را شاکرم که این لطف رادر حق من کرد

- ادامه مصاحبه را در ادامه مطلب مطالعه فرمایید .-

پاکسازی سطح روستای گواز از آلاینده های زیست محیطی

قبولی فریاد عزیزی

مصاحبه با سیروس چوپانی

دامپزشکی ,گواز ,چوپانی ,مردم ,رشته ,دوره ,روستای گواز ,سیروس چوپانی ,را انتخاب ,چند بار ,سلامت جامعه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ঌмʏ owɴ woʀʟᴅ☯oғ ᴅᴀʀκɴᴇss༆⋆͙̈ mensgiggtawo ریاضی هفتم- هشتم- نهم - شهرری نوشته های من سفارشات میس مهشید روانشناسی رمانهای عاشقانه sutritanfue ریوان tranhearila